O ORAC DECOR

Zjistěte o nás víc
Projevte svou skutečnou osobnost

Ať už jste kdokoli.
Ať už žijete kdekoli.
Jste takoví, jací jste, tak to ukažte celému světu.
Ve vašem bytě, domě a všude tam, kde se cítíte doma.

Objevte svůj vlastní styl a vystavte na odiv svou skutečnou osobnost.
Okázale moderní a přitom osobitě klasický:
s kolekcí Orac Decor® můžete obyčejný byt proměnit v domov snů překypující jedinečným charakterem.
V jedinečné místo, které prozrazuje mnohé o vás a vašem přístupu k životu.

Dost bylo povídání o nás!
Teď je čas mluvit o vás.

Naše vášeň


Interiérový design je hluboko v našem srdci. Zaměřujeme se na inovování našich technologií, materiálů i návrhů. Více než 40 let s vášní i nadšením vyvíjíme a vyrábíme dekorativní dokončovací prvky pro váš interiér. Nemusíme tedy vysvětlovat, že tato vášeň pro všechno krásné je přímo v našich genech, protože i po všech těch letech je společnost ORAC stále rodinným podnikem.

„Kde jiní lidé vidí holou zeď, my vidíme nepomalované plátno.“

Jaká je naše filozofie? Stimulovat kreativitu a inspirovat uživatele k vytváření výjimečných prostor, jež staví na odiv jejich osobnost. Výrobky Orac Decor® toto umožňují díky své jednoduchosti, všestrannosti, snadné instalaci i používání. Od funkčních podlahových lišt až po osobité stropní lišty ORAC zosobňuje úplnou kreativní volnost čerpající z vašeho vlastního stylu a osobnosti.Náš příslib


Důraz na design a neutuchající hlad po inovacích: to jsou hnací síly, díky nimž je Orac® jedním z předních hráčů v odvětví interiérového designu a dekorací.

„Dělejte to, co chcete a kde chcete. Vždy buďte jedineční a projevujte svou osobitou kreativitu. Právě to vám umožní Orac Decor®.“

S Orac Decor® můžete do svého domova vnést krásu, vysokou kvalitu a trvanlivý design. Naší snahou je trvalé zlepšování ve všech oblastech. Teoreticky to zní snadno, ale v praxi to vyžaduje vynakládání značného úsilí – od vývoje produktů až po poprodejní služby. V každém oddělení je naší prioritou zákazník. Máme jen jediný cíl: interiéry zařízené v osobitém stylu a spokojené zákazníky.
Free your personality


  • Resistente al agua
  • Fácil de pintar
  • Fácil de instalar
  • Calidad superior
  • Flexible
Copyright © 2018 Orac Decor. All rights reserved.